Atsakomybės apribojimas

Portale www.aplinkosauga.lt skelbiamą informaciją leidžiama panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, nurodant www.aplinkosauga.lt kaip šaltinį.

Yra galimybė skelbti naujienas, projektų ar konkursų informaciją. Dėl informacijos publikavimo puslapyje prašome kreiptis el. paštu: info@aplinkosauga.lt

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (audio, vizualinę, tekstinę) www.aplinkosauga.lt interneto puslapiuose, Jūs suteikiate šio portalo kūrėjams teises į šios informacijos (audio, vizualinės, tekstinės) skelbimą www.aplinkosauga.lt puslapiuose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. www.aplinkosauga.lt kūrėjai neprivalės atlyginti šios informacijos (audio, vizualinės, tekstinės) pateikėjui. www.aplinkosauga.lt kūrėjai gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (audio, vizualinę, tekstinę), nurodydami autoriaus vardą taip, kaip yra susitarta su informacijos autoriumi.

Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams ir juridiniams asmenims. www.aplinkosauga.lt neatsako už medžiagą, pateikiamą pagal jo tinklapiuose nurodytus saitus ar nuorodas – išskyrus atvejus, kai gerai žinoma apie tokios medžiagos neteisėtą turinį ir galima užkirsti savo tinklapio lankytojams kelią peržiūrėti tokius tinklapius. Jei, naudojantis ten pateikta informacija, būtų patirta žala, už ją galėtų atsakyti tik atitinkamų tinklapių autorius.

Portalo kūrėjai negarantuoja, kad informacijos pateikimo funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad informacija bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią jūs skaitote, žiurite, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi www.aplinkosauga.lt puslapiu, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, Jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.